top of page

sob., 14 mar

|

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

"Mistrz i Małgorzata" reż. Cezary Iber

„Mistrz i Małgorzata” to nie tylko fascynująca opowieść o mrocznym świecie Wolanda. To rzecz o fundamentalnych i ścierających się ze sobą pojęciach, jak dobro i zło, miłosierdzie i egoizm. Fantastyczna lekcja o dobrych ludziach, ich przywarach i o szatańskich sztuczkach.

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
"Mistrz i Małgorzata" reż. Cezary Iber
"Mistrz i Małgorzata" reż. Cezary Iber

Czas i lokalizacja

14 mar 2020, 19:00 – 23:00

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Sokoła 7/9, 35-010 Rzeszów, Polska

O wydarzeniu

Czy arcydzieło światowej literatury, które od dziesiątków lat cieszy się powodzeniem i jest wystawiane na deskach teatrów całego świata, można jeszcze przedstawić w sposób odkrywczy? Czy najbardziej pomysłowe i oryginalne rozwiązania sceniczne mogą ogarnąć całe bogactwo genialnej powieści i iść w parze z jej głębokim przesłaniem?

Zapraszamy na elektryzujące wydarzenie artystyczne — pierwszą w historii rzeszowskiego Teatru inscenizację  "Mistrza i Małgorzaty" Michaiła Bułhakowa!

Przygotowana z dużym rozmachem teatralnym, a zarazem wierna duchowi powieści inscenizacja, bez wątpienia dostarczy niezwykłych wrażeń —  zarówno wielbicielom twórczości Michaiła Bułhakowa, jak i tym, którzy dzięki teatrowi będą ją dopiero dla siebie odkrywać .

Miłosna historia Mistrza i Małgorzaty, biblijne wydarzenia w ogrodzie Piłata, seans czarnej magii w Teatrze Variété, wielki bal u samego Szatana. W spektaklu znajdą swoje miejsce wszystkie najważniejsze przestrzenie arcydzieła Michaiła Bułhakowa.To jest opis Twojego wydarzenia. W tym miejscu dodaj krótkie podsumowanie i dodatkowe informacje, tak by uczestnicy mogli przygotować się na wydarzenie.

Rozważ dodanie szczegółów, takich jak program wydarzenia, sugerowany sposób ubioru i inne informacje, które mogą być przydatne dla gości. Dla prelegentów jest to świetna okazja, aby opisać omawiane przez nich tematy oraz przedstawić krótką biografię. Jeśli wydarzenie jest ukierunkowane na konkretną grupę odbiorców, upewnij się, że jest to zaznaczone. 

Masz szansę zainteresować innych swoim wydarzeniem, więc nie wahaj się pokazać swojej osobowości i entuzjazmu! Zachęć gości do rejestracji, potwierdzenia przybycia czy kupienia biletów już dziś, aby mieli zapewnione miejsce.

 

Autor: Michaił Bułhakow Przekład: Grzegorz, Leokadia Anna i Igor Przebindowie Dramaturgia, reżyseria, choreografia: Cezary Iber Scenografia: Robert Rumas, Tomasz Brzeziński Kostiumy: Marzena Wodziak Muzyka: Maciej Zakrzewski Wizualizacje: Michał Jankowski Inspicjent, sufler: Małgorzata Depta Obsada: Dagny Cipora, Klaudia Cygoń (gościnnie), Karolina Dańczyszyn, Żaneta Homa (gościnnie), Justyna Król, Mariola Łabno-Flaumenhaft, Krzysztof Boczkowski (gościnnie), Robert Chodur, Waldemar Czyszak, Sławomir Gaudyn, Paweł Gładyś, Józef Hamkało, Marek Kępiński, Michał Kurek (gościnnie), Paweł Majchrowski (gościnnie), Adam Mężyk, Mateusz Mikoś, Grzegorz Pawłowski, Kacper Pilch (gościnnie), Stanisław Twaróg (gościnnie), Robert Żurek

Czas trwania: ok. 200 minut (1 antrakt)

Premiera: 30 marca 2019 r., Duża Scena

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page