top of page

OD SIEBIE O SOBIE

„Wejście do teatru było dla mnie wyjściem z czterech ścian moich słabości. Scena rozbudzała moją wrażliwość, instynkty nieśmiałego chłopca, powodując, że skrywane wcześniej emocje mogły się ujawnić. Uwolnienie – z tym będzie mi się kojarzyć pierwsze spotkanie z teatrem”.

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie. Mimo iż, strona prezentuje wiele materiałów związanych z moim zawodem, nie jest albumem osiągnięć czy trofeów. Poprzez kino, telewizję bądź teatr, chcę inspirować ludzi. Kiedyś inaczej rozumiałem czym jest dla mnie aktorstwo. Najważniejsza była dla mnie możliwość stania się na moment kimś innym. Dzisiaj wiem, że mój cel zawodowy jest bardziej świadomy i dojrzały, dlatego na tej stronie oprócz osobistych materiałów, zdjęć i wydarzeń filmowo – teatralnych, znajdziesz mój blog, w którym będę zamieszczał własne wypowiedzi, a także artykuły dotyczące ciekawych ludzi. Zmieniajmy się nawzajem na lepsze., rozwijajmy i inspirujmy.
Znajdziesz tutaj również informacje o nadchodzących wydarzeniach, w których biorę udział (dotyczące m.in. warszawskiej działalności, którą prowadzę - TEATR GRUPA,, w której przemawiamy głosem młodych, zbuntowanych, walczących ze schematami ludzi.
Zaglądaj tu i daj się wciągać, prowokować przez sztukę  i inspirować.

O mnie: Biografia
O mnie: CV

WYKSZTAŁCENIE

2011 - 2016

DYPLOM AKTORSKI - PWST WE WROCŁAWIU

(MAGISTER SZTUKI)

Wydział aktorski

​Role dyplomowe:

  • Tomek - "Przypadek Klary" w reż. Elżbiety Czaplińskiej-Mrozek

  • Neb - "Lew na ulicy" w reż. Cezarego Ibera

  • Dziennikarz - "Wesele" w reż. Moniki Strzępki

2016

ACCADEMIA NAZIONALE D’ARTE DRAMMATICA „SILVIO D’AMICO”

Międzynarodowe warsztaty teatralne w Spoleto
kurs z zakresu improwizacji i sztuki dell'arte

2009 - 2012

FILOLOGIA POLSKA, SPECJALNOŚĆ: RZECZNICTWO PRASOWE (LICENCJAT)

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze

UMIEJĘTNOŚCI

  • język angielski -dobra znajomość w mowie i piśmie

  • taniec:  klasyczny, ludowy, współczesny

  • konferansjerka

  • stand -up

  • dubbing

  • prawo jazdy kat. B

  • sporty: bieganie, pływanie, siatkówka, 

INFO

aktor actor

                                                    Kacper Pilch – aktor filmowy, teatralny, konferansjer, performer, lektor.
Absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie Filii we Wrocławiu (2016).  Zadebiutował w 2015 roku w roli Antka we Wrocławskim Teatrze Współczesnym w spektaklu galowym w reżyserii Cezarego Ibera. W 2016 roku zagrał Piaskowego Dziadka w czytaniu Holoubek syn Picassa w reżyserii Pawła Świątka w ramach cyklu „Czynne poniedziałki” w Teatrze Polskim we Wrocławiu. W Teatrze PWST zagrał w trzech spektaklach dyplomowych: Przypadek Klary w reżyserii Elżbiety Czaplińskiej-Mrozek, Lew na ulicy w reżyserii Cezarego Ibera, Wesele w reżyserii Moniki Strzępki. W filmie fabularnym „Memento Mori” w reż. Krzysztofa Rymszy jest odtwórcą głównej roli Tomasza Kleinerta (maj 2019), w filmie „Świadomość” w reż. Mateusza Cejnóga wykreował postać Artura (premiera w lipcu 2020). W spektaklu „Mistrz i Małgorzata” w reż. Cezarego Ibera, występuje w roli Korowiowa (premiera 31.03.2019r. w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie), w spektaklu "Iwona Księżniczka Burgunda" w reż. Waldemara Śmigasiewicza wciela się w postać Cyryla (premiera zaplanowana na 28.03.2020). Jest założycielem i aktorem Teatru Grupa, który współpracuje z teatrami repertuarowymi – Teatrem Powszechnym w Warszawie, Teatrem Słowackiego w Krakowie, Instytutem Grotowskiego we Wrocławiu. Jako założyciel i aktor tej organizacji, zrealizował dotychczas dwa spektakle - „Utopię” w reż. Michała Siegoczyńskiego oraz „Jakoś to będzie. Spektakl o robotach” w reż. Jana Hussakowskiego. Wystąpił w roli Władcy Much w spektaklu "Wszyscy=bogowie we krwi" w reżyserii Grzegorza Grecasa (Teatr Układ Formalny). Uczestnik międzynarodowych warsztatów teatralnych w Accademia Nazionale „ArteDrammatica” w Spoleto oraz Międzynarodowego Projektu Współpracy Teatralnej „MAGIC NET” w Amsterdamie. 

O mnie: O nas
17660027.JPG
Kacper Pilch 1.jpg
Kacper Pilch 6.jpg
Kacper Pilch 4.jpg
Kacper Pilch 3.jpg
Kacper Pilch 2.jpg
bottom of page