top of page

FILMOGRAFIA

filmy i seriale

Filmografia: Portfolio

"MEMENTO MORI" REŻ. KRZYSZTOF RYMSZA

rola Tomasz Kleinert

Młody kleryk, pełen wątpliwości dotyczących wiary i drogi, którą obrał. Ucieka z seminarium i trafia w ręce swojego dawnego mentora, który widząc go w stanie beznadziei egzystencji zleca mu zadanie, które jak sądzi pozwoli mu uciec od negatywnych myśli. Tomek od zawsze był buntownikiem, sceptycznie podchodzącym do prawd narzuconych. Nie może dogadać się z matką alkoholiczką, ojca nawet nie poznał. Te wszystkie patologie w jego życiu powodują, że ciągle nie może znaleźć swojego miejsca,. Podczas rozgrywania się akcji filmu Tomasz dostaję zlecenie, które wiąże się również z szeregiem pytań odnośnie wiary. Buntowniczy, sceptyczny, zgorzkniały Tomasz, zaczyna rozliczać siebie.

"LOKATOR" REŻ. KRZYSZTOF RYMSZA

Aspirant Dzięcioł

Laik, prostolinijny, głupio bezczelny. W szeregach policji dostaję się pod skrzydła szanowanego, lekko zgorzkniałego komendanta., któremu na każdym kroku przynosić będzie wstyd. Dzięcioł jest postacią naiwną, próbuje rozwikłać sprawę, lecz jego umysł nie grzeszy inteligencją. Słynie z nieprzemyślanych żartów, nie ma wyczucia sytuacji, oferma.

swiadomosc_21.jpg

"ŚWIADOMOŚĆ" REŻ. MATEUSZ CEJNÓG

rola Artur

Niebezpieczny, nieprzewidywalny, zjawia się z chęcią pomocy Klarze, udając psychologa, coach'a. Dziewczyna daje się wciągnąć w pułapkę jego manipulacji. Im dłużej Artur pomaga Klarze, tym niebezpieczniejszy obrót mają sprawy. To z natury sprytny manipulator, żongluje emocjami innych, bardzo łatwo wyczuwa ofiary. Jest cyniczny, nonszalancki, bezczelny, jednak wszystkie te cechy zgrabnie ukrywa pod maską przyjaciela wszystkich, dobrego samarytanina.

"ZARATHUSTRA" REŻ. KRZYSZTOF RYMSZA

rola Niebieski

Niebieski – podstępny złodziej, oszust, cwany, pewny siebie, podszywający się pod fałszywe nazwisko, bezkompromisowy, zrobi wszystko, żeby osiągnąć swój cel, choćby po trupach. Film krótkometrażowy utrzymany w konwencji filmów Quentin'a Tarantino, dialogi i gra aktorska oparte na napięciu i podtekstach.

"GŁOS WSZECHMOGĄCY" REŻ. KONRAD BĄK

rola Kowal

Arogancki, obcesowy, pewny siebie imprezowicz, uwodziciel, wodzirej.  Typologicznie: cwane i bezkompromisowe dziecko bogatych rodziców.

2020-03-07_152612_edited.jpg
Filmografia: Seriale

SERIALE

seriale i etiudy szkolne

NA DOBRE I NA ZŁE

Dziki

2021 - obecnie

RECEPTURA

chłopak

2021 / odc. 5

KLANGOR

policjant Wiktor

2021

BARWY SZCZĘŚCIA

Sławomir Popiel

2018 - 2019

KORONA KRÓLÓW

Rzezimieszek

2018 - 2019

NA SYGNALE

Marek

2017 / Opowiem Ci bajkę (146 odc.)

PIERWSZA MIŁOŚĆ

ratownik medyczny

(w pogotowiu razem z Marysią Radosz)

2017 - 2020

GALERIA

chłopak

2013

NIEBYT


kochanek

2016 / film fabularny - krótkometrażowy

PROJEKT UCZELNIANY

przyjaciel

2015 / etiuda szkolna

bottom of page